دانلود پروژه و مقاله

» تحقیق آشنایی با کشور سنگاپور

تحقیق آشنایی با کشور سنگاپور ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پروژه تحقیقانی حاضر ؛ فایلی دانلودی با فرمت پاورپوینت با موضوع آشنایی با کشور سنگاپور بوده که قابل ویرایش و در ۵۶ اسلاید تهیه گردیده است. در این پاورپوینت به بررسی کامل کشور سنگاپور، موقعیت جغرافیای و آب و هوای سنگاپور، آداب و سنن و مذهب مردم این کشور، وضعیت اقتصادی و هر آنچه که در مورد کشور سنگاپور نیاز است؛ پرداخته شده است. در زیر به بخشهایی از متن این تحقیق و فهرست مطالب آن جهت آشنایی بیشتر قبل از دانلود اشاره می شود.

تاریخچه کشور سنگاپور

منطقهای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته میشود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در مصب رودخانه سنگاپور بوده است ، سنگاپور از سال ۱۸۲۴ تا ۱۹۶۳ میلادی ، به غیر از سه سال در زمان جنگ جهانی دوم یکی از مستعمرات بریتانیا قرار داشته است ، در سال ۱۹۴۲ میلادی کشور سنگاپور که همچنان مستعمره بریتانیا بود ، توسط ژاپن اشغال می شود و نیروهای بریتانیایی مجبور به ترک آن می شوند که این واقعه توسط وینستون چرچیل ، بزرگترین عزیمت تاریخ بریتانیا نام گرفته است ، بعد از پایان این جنگ ، در سال ۱۹۴۵ میلادی سنگاپور مجددا توسط نیروهای بریتانیایی پس گرفته شد و ۱۸ سال بعد در سال ۱۹۶۳ سنگاپور به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی استقلال خود را از بریتانیا را بدست گرفت و این کشور در نهایت ۲ سال بعد در سال ۱۹۶۵ میلادی از مالزی جدا شده و به این ترتیب جمهوری سنگاپور شکل گرفت .

زبان و مذهب مردم سنگاپور

در سنگاپور چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل به عنوان زبان های رسمی شناخته می شوند. اما در مجموع ساکنان این کشور با نزدیک به بیست زبان مختلف تکلم می کنند که این امر نشان دهنده تنوع گسترده زبانی و فرهنگی در سنگاپور می باشد. بسیاری از تابلوها و علائم در سنگاپور به چهار زبان رسمی نوشته شده اند. در سنگاپور سیاست رسمی آموزشی به ترتیبی است که دانش آموزان به طور هم زمان زبان انگلیسی و زبان مادری خود را می آموزند.

سنگاپور یک کشور چند مذهبی است. بر طبق آمار سال ۲۰۱۰ میلادی در مورد افراد بالای ۱۵ سال، ۴۴٫۲٪ افراد مقیم سنگاپور (به غیر از گردشگران و کارگران مهاجر) پیرو مذاهب بودایی و تائو هستند. همچنین ۱۸٫۳٪ جمعیت این کشور مسیحی، ۱۴٫۷٪ مسلمان، ۵٫۱٪ هندو و ۰٫۷٪ نیز پیرو ادیان دیگر هستند. ۱۷٪ از جمعیت سنگاپور نیز پیرو هیچ مذهبی نیستند.

تحقیق کشور سنگاپور

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه

موقعیت جغرافیایی سنگاپور

آب وهوای سنگاپور

فرهنگ و آداب و رسوم مردم سنگاپور

زبان و مذهب مردم سنگاپور

مهم ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور

سنگاپور و فناوری اطلاعات

فرودگاهها و بنادر

اقتصاد سنگاپور

فعالیت های دولت سنگاپور در زمینه اشتغال زایی و افزایش جمعیت

وضعیت صنعت سنگاپور

برنامه عجیب سنگاپور برای آینده

منابع
خرید و دانلود آنی فایل
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 11962 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.